Hamidiye Mahallesi Özgül Sokak No: 3/A Sultanbeyli / İSTANBUL
  Cam Balkon

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/albayrakcambalko/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

  Cam balkon sistemleri ile yaşam alanlarınızı daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Her daim ev veya iş yerleriniz için profesyonel çözümler istiyorsanız cam balkon sistemlerini önermekteyiz. Daha iyi bir sonuç elde etmek için yaptırmak istediğiniz cam balkonun teknik özelliklerini bilmeli ve bu konuda tecrübeli firmaları tercih etmelisiniz.

  Kaliteli Bir Cam Balkon Teknik Özellileri Nasıl Olmalıdır?
  Hem katlanabilir hem de sürgülü olma özelliğine sahip olmalıdır. Genellikle motorsuz olan modelleri tercih edilmektedir. Ancak arzu ettiğinizde motorlu cam balkon sistemleri de mevcuttur. Çift rulmanlı olmalıdır. Camların en düşük standart kalınlığının 8mm olması gerekmektedir. Her türlü iklim şartlarına uygun olarak dayanıklı olabilmesi için camların temperli olması gerekmektedir. Cam balkon sistemi için kullanılacak olan alüminyum profillerin ise 3,5 cm kalınlığa sahip olması uygundur. Kaliteli bir cam balkon sistemi için profil kalınlığı olarak 4 cm yeterli olabilecek bir ölçüdür. Güneşe karşı istediğiniz performansı alabilmeniz için kaliteli bir cam balkon sisteminde ram renk ve ayrıca elektrostatik toz boyanın kullanılması gerekmektedir.

  Cam Balkon Sistemlerinin Özellikleri
  Su geçirmeme özelliğine sahip olmalıdır. Isı yalıtımı için yüksek performans sunabilmelidir. Sadece kaliteli bir malzemeden yapılmış olması değil montajının da çok iyi yapılmış olması gerekmektedir. Her mevsim kullanım için uygun olmalıdır. Tüm hava koşullarında sorun yaratmayacak şekilde istediğiniz performansı sunabilmelidir. Katlanabilir modeller cam balkon sistemleri için en kullanışlı modellerdendir. Hem temizlik açısından hem de kullanılabilirlik açısından katlanabilir cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Dışarıdan rüzgar, kar veya yağmura bağlı olarak gelebilecek kir, toz ve suyun önüne kesebilmesi gerekmektedir. Bunun için cam balkon çerçeve kenarlarına tercih edilen fitillerin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz.

  Binanıza veya evinizin diğer pencerelerine uygun farklı renk seçenekleri tercih edebilme şansınız bulunmaktadır. Dekoratif olarak da pek çok farklı renk ve modele sahiptir. Yaşam alanlarınızın daha konforlu olabilmesi için tercih edebileceğiniz cam balkonlar yaşam kalitenizin de artmasını sağlayacaktır. Ayrıca ev veya iş yerlerinizdeki kullanılabilmesi için de alternatif bir çözüm üretebilirsiniz. Balkonlarınızı oda şeklinde kullanabilecek için kaliteli ve görsel olarak tamamlayıcı bir cam balkon modeli tercih edebilirsiniz.

  Bir önceki yazımız olan Kış Bahçesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Our Score
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Cam balkon yaptırmayı mı düşünüyorsunuz ? Aklınızda takılan sorular mı var ?