AbdurrahmanGazi Mahallesi Yeşil Caddesi No: 65/A Sultanbeyli - İstanbul

  Ofis Bölme Sistemleri

  Ofis Bölme Sistemleri

  Ofis bölmeleri aynı mekanda farklı çalışma alanları oluşturmaktır. Bu çalışma alanlarını cam cama panoramik biçimde veya alüminyum ofis ara bölme profilleri ile ahşap kapı veya cam kapılar kullanılarak daha şık ve modern görünüme kavuşturabilirisiniz. Cam duvar ofis bölme mekanınıza değer katar, jalüzili ofis bölme makamınızın prejtijini artırır. Tam camlı ofis bölme sistemleri genellikle koridor, sekreterya ve galeriye bakan, ışık alma ihtiyacı fazla olan bölümlerde kullanılır. Tam camlı ofis bölme sistemlerinde yerden kapı yüksekliğine veya tavana kadar olan kısımlar camlı veya jaluzi camlı olarak yapılan bölme sistemleridir. Tam camlı ofis bölme sistemleri çalışma alanında şeffaflığı ve jaluzi desteğiyle görsel kontrolü sağlayan uygulamamız, taleplerinize göre şekillendirilebilmektedir. Tam camlı ofis bölme sistemleri çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri alüminyum profillerden oluşan ofis bölme sistemdir. Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlar.

  Klasik beton duvarların yerine transparan cam sistemleri ile ofislerinize geniş görüş acısı ve ferahlık kazandırır, cam duvar ofis bölme sistemleri alüminyum bölme profilleri kullanılarak inşa edilir, hem şık bir görünüm hemde uygun maliyetlidir. Ofislerin daha kullanışlı bir hale gelmesi ve verimliliğin artması için ofis bölme sistemleri kullanılmaktadır. Bu bölme sistemleri genel olarak camdan yapılmaktadır. Ayrıca duvar sistemiyle de ofislerin bölünmesi ve ihtiyaca göre kısımlara ayrılması sağlanmaktadır. Ofislerin çeşitli kısımlara ayrılması için duvarın yarısına kadar cam bölmeler yapılmaktadır. Bir diğer ofis bölme sistemi ise çift cam kullanılarak duvarın tamamı kullanılarak yapılan bölmelerdir. Ayrıca cam cama bölme yapılabildiği gibi birbirinden bağımsız kabinler halinde de bölme işlemi yapılmaktadır. Duvar ile bölme işlemi de yine mekanın yarı boyunda ya da tam boyuna gelecek şekilde yapılır. Kullanılacak malzemeyi ve bölme yapının şekli müşterinin isteğine göre hazırlanmaktadır.

  Şirketlerin ve işyerlerinin en çok tercih ettiği ve kullanmaya özen gösterdiği ofis bölme sistemleri, şirketinizin iş alanını en efektif şekilde kullanmak üzere tasarlanan seperatör de denilen bölmelerdir. Ofis bölmeler yerden tavana kadar büyüklükte olup cam ve ya beton duvar ile kaplanabilir. Tercihinize göre cam bölmeler kumlu veya şeffaf film ile de kaplanabilir. Ofis bölmesinin tavan yüksekliği mekâna veya şirketin tercihine göre yapılır. Çalışanlarımız ofisinize gelip, ölçüleri alıp sizin için en iyi ürünü sağlayacaklardır. İstediğiniz boy ve ebatlarda yaptırabileceğiniz camlı ofis bölme sistemlerini bize ulaşarak yaptırabilirsiniz.

  Şeffaf ya da filmli cam seçenekleri ve ona yakın ürün çeşitliliği ile ofisinize şık dekoratif bir camlı ofis bölme yaptırabilirsiniz. Camlı bölme sistemlerimizin örnek resimlerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Camlı bölmeler kolay sipariş verme olanağıyla istediğiniz ebatlarda imal edilir ve teslim edilir. Çalışanların rahat ve kolaylıkla çalışmalarını sağlayan camlı ofis bölmeler şirketlerin en çok tercih ettiği ofis bölme sistemi olması ve yeni tasarımlarıyla burada. Şirket yöneticilerinin çok tercih ettiği bu sistemler aynı zamanda alüminyum olarak olarak da yaptırılmakta olup istenildiğinde sistem olarak da imal edilmektedir. Kolay sipariş ve hızlı imalat ve montaj, kaliteli işçilik ile ofislerinize yeni değerler katarak daha keyifli çalışma ortamları sağlıyor. Şirketlerde ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan cam ofis bölme sistemleri sizler de ofisinize kolaylıkla yaptırabilir ve ofislerinizde yeni şık tasarımları görebilirsiniz. Günümüz şirketlerinde alan daraltarak çalışma alanı yaratan cam bölme sistemleri kullanışlı yapısıyla şirketlerin de artık ilk tercihi.

  Bir önceki yazımız olan Sürme Cam Sistemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Click to rate this post!
  [Total: 1 Average: 5]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Cam balkon yaptırmayı mı düşünüyorsunuz ? Aklınızda takılan sorular mı var ?